“Body Forming”

Компанія “Body Forming” працює в Україні з 2016 року, спочатку в якості єдиного дистриб’ютора німецького обладнання для EMS-тренувань фірми Loncego. Згодом підприємство почало розвиватись, відкриваючи центри для тренувань на EMS-устаткуванні під власним брендом (франшиза “Body Forming”). Зали “Body Forming” відкриті в багатьох країнах пострадянського простору.

У процесі використання обладнання німецького виробника виникла потреба у подальшому розвитку його програмного забезпечення та розширення можливостей застосування. Керівництво компанії взяло на себе відповідальність подолати деяку обмеженість імпортного обладнання (недостатню кількість каналів дії та вбудованих програм стимуляції тощо), створивши своє власне. Експертна група під керівництвом директора компанії проаналізувала ринок існуючих апаратів. Членами групи було проведено випробування апаратів на собі з позицій як і клієнта, так і інструктора. Таким чином, експерти змогли з’ясувати, чого не вистачає клієнтові для кращого результату та інструктору для зручної роботи. Взявши до уваги цей досвід, інженери та конструктори підприємства почали розробку та виготовлення власного апарату для електроміостимуляції. Результатами їхньої праці нині користуються лікарі, реабілітологи, тренери, косметологи та професійні спорстмени. Прилад запатентований та сертифікований. Завдяки винаходу своїх співробітників ГК “Body Forming” отримала чимало сертифікатів, дипломів та нагород.

Зараз “Body Forming” — це міжнародна група компаній, яка займається виготовленням та ремонтом EMS-устаткування, наданням послуг з використанням EMS-тренажерів, з консалтингу у сфері електроміостимуляції та організації роботи EMS-центрів.

Команда “Body Forming”

Фареник Сергей Анатольевич

Фаренік Сергій Анатолійович

Білецька Оксана Борисівна

Зленко Анастасія Анатоліївна

Ваньков Павло Володимирович

Красненський Максим

Семененко Юрій Петрович

Іщук Сергій Вікторович

Фаренік Сергій
Анатолійович

Білецька Оксана
Борисівна

Зленко Анастасія
Анатоліївна

Красненський Максим

Ваньков Павло
Володимирович

Семененко Юрій
Петрович

Іщук Сергій
Вікторович

Дармограй Ігор Олексійович

Коломацький Максим Сергійович